Vydání VersaCo v roce 2021

13.08.2021

"Pro tento rok nepřicházíme s žádnou novou sérií, protože nás pandemie poněkud zbrzdila. Nicméně nespíme a vytvořili jsme dvoje nové zápalky, které však nejsou určeny apriori pro prodej.

Vánoční zápalky velké - jedná se o velký formát krabičky, ve které budou mimo zápalek z krabiček ZED45 vloženy ještě háčky, Františky, prskavky a svíčky. Tyto zápalky slouží jako prezent našim zaměstnancům a dodavatelům. Vyrobeno bude něco přes 600ks a v prodejnách bychom je byli schopni prodat nevím přesně (ceny prudce rostou) ale určitě do 100Kč / 1ks. Krabička bude opatřena etiketou.

Zápalky tři svíčky - ty budou sloužit jako jeden z dárků, které přidáváme do echopových objednávek s hodnotou nad 500Kč. Není to ale tak, že každá objednávka dostane zápalky, těch dárků dáváme více. Bude se jednat o dvě etikety na bílé krabičce DZ60. Náklad cca 1 000 ks a i tady můžeme některé kusy prodat sběratelům přes naše prodejny, ale až po předchozí domluvě, jejich cena bude určitě pod 20Kč."

Jiří Kajzner - VersaCo


Výkonný výbor ČFS předběžně dojednal, že pro zájemce, kteří se na adrese svazu ceskafilumenie@email.cz přihlásí k závaznému odběru nabízeného materiálu, bude zajištěn odprodej pouze v prodejně MacPen na Hlavním nádraží v Praze dne 27. 11. 2021 (den setkání v Menze Opletalově ulici) podle seznamu zájemců. V případě, že zájemce nebude do Prahy moci přijet, může vyzvednout jeho objednávku jiný sběratel.

Zároveň koncem listopadu bude možnost zakoupení obnoveného vydání ZED 45 Vánoční zápalky, ale s prohozeným logem a EAN kódem.

Jindřich Jelínek 

Přehled plánovaných vydání v PDF.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu