Katalog - SOLO Wien

23.12.2023

Vážení přátelé,

obracíme se na Vás, kteří jste si před časem odebrali katalog "Rakousko – Uherských zápalkových nálepek a.s. SOLO WIEN 1903–1918" určených pro domácí trh. Vzhledem k vydání nového katalogu exportních nálepek této společnosti, které se pomalu blíží ke svému závěru, předpokládá se rovněž nové vydání katalogu nálepek této firmy určených pro domácí trh, vzhledem k tomu že náklad výše uvedeného katalogu je již rozebrán. Aby tato práce měla větší smysl, rádi bychom doplnili chybějící barevné skeny v místech, kde máme u stávajícího katalogu jen černobílé kopie nebo kde kresba chybí zcela. Pokud máte i nálepky o kterých se domníváte, že by do katalogu měly patřit a v katalogu dosud nejsou, můžete zaslat i tyto. Je tu však problém, že by se musel najít doklad o tom, že nálepky byly používány firmou Solo Wien a to ještě v letech 1904-18 (nejlépe registrace), ale to můžeme udělat my, pokud nemáte k dispozici kopie registračních knih nebo jinou podpůrnou informaci.

Předem děkujeme za pomoc při kompletaci podkladů, které můžete zaslat do konce února 2024, ale raději dříve, na e-mailovou adresu: kucera.k2@seznam.cz.

Současně pokud budete mít zájem o odběr tohoto katalogu, přihlaste se s Vaší objednávkou (s adresou, e-mailovou adresou a telefonem) kolegovi Filipimu (filipi.filumenie@gmail.com), aby se dal odhadnout celkový náklad a mohl Vám následně katalog zaslat.

S pozdravem

Jiří Kučera + Jan Homolka 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu