Setkání v Sušici 2021

10.06.2021

Také bych vás chtěl informovavat o tom, že v sobotu 26. 6. 2021 se v Sušici sejdou sběratelé zápalkových nálepek a krabiček. Pro setkání a pro možnost vystavení, výměny, nabídky nebo získání nálepek a zápalek je od 8 do 12 hodin zamluven salonek (cca 100 míst) v restauraci Zlatá Otava https://zlataotava.wz.cz/. Restaurace je u kruhového objezdu asi 300 metrů od náměstí, pro návštěvu je nutné dodržet vládní opatření. Vstupné účastníci nehradí, v restauraci je platba je pouze za občerstvení.
Pokud budete v Sušici už v pátek 25. 6. 2021, tak se máme také vyhrazen salonek v restauraci Zlatá Otava od 13 hod až do zavírací doby restaurace, přijďte povykládat, vyměnit, nakoupit nebo prodat něco ze svých sbírek.
Pro toto setkání v Sušici bude připraven malý dárek - aršík jako prémie pro přímé účastníky setkání.

Muzeum Šumavy Sušice, ve kterém je také expozice o sirkách, bude otevřeno 9-12 hodin, 12,45-17 hodin.

Pro zájemce je možné ubytování v penzionu Roušarka, který je asi 100 metrů od restaurace Zlatá Otava. V penzionu jsou dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje https://www.rousarka-susice.cz/pokoje/. Pro ubytování musí být dodržena vládní protiepidemická opatření.
Ubytování se snídaní je v penzionu zamluveno za zvýhodněnou cenu - ubytování si objednejte přímo v penzionu telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím webových stránek penzionu. Ubytování je možné také v dalších dnech, kdy má penzion zatím volnou kapacitu.
Na penzionu je salonek pro cca 40 lidí, ale ten bude možno využít pouze za předpokladu, že to vládní opatření umožní.

Na setkání s vámi se těším a zůstávám s pozdravem
Pavel Filipi, Brno
tel 602 592972

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu