Novinky různých reklamních agentur a dovozců

12.11.2021

Ještě před tím, než zveřejníme souhrnný soupis novinek č.5, poslal nám Standa Kára a Pavel Filipi zajímavé ukázky novinek různých reklamních agentur, dovozců a distributorů.


1. Pro Ecclesia Catolica
Firma Pro Ecclesia Catolica - prodejna církevních potřeb v Praze 2, Ječná 4 má v prodeji i zápalky opatřené krásnými nálepkami s církevními motivy. Nálepky jsou vylepeny na krabičky 5H a DZ od Solo M&F.

Ukázka ZDE


2. Podpalovače z Ruska
Jedná se o dva podpalovače opatřené škrtátky a dva typy voděodolných zápalek (Match Extreme).

Ukázka ZDE


3. Drogerie TETA
V prodejnách TETA v Brně jsou v prodeji nové kuřácké zápalky PEPO v hnědé barvě, dodané od společnosti Severochema, které byly vyrobeny v Indii. Po rozbalení několika balíčků se ukazuje, že se jedná o sérii 4 ks. Zápalky mají nápisy česky a maďarsky. Šedý karton, rozměr přířezu 49 x 104 mm.

Ukázka ZDE

4. Informační centrum Svratka
Na informační centru ve Svratce se dají kouptl kuřácké zápalky, které mají na každé straně nálepku s jiným motivem. I když se jedná o starší vydání, tak se zatím nepodařilo zjistit zařazení těchto nálepek.

Ukázka ZDE


5. ALMEVA
Ve skladu firmy ALMEVA v Želešicích u Brna se dají koupil kouřové zápalky - kouř ze zápalky slouží pro kontrolu komínů. Více o tomto druhu zápalek psal také Martin Vesecký. Krabička o rozměru 100x30x15 mm obsahuje 8 zápalek stojí 91 Kč, zobrazení obou stran.

Ukázka ZDE


6. Firma EM
V příloze představujeme vesměs vše od EM co není zatím zařazeno v katalogu.


Ukázka ZDE


7. IKEA
V IKEA jsou v prodeji dva motivy zápalek. Klasická hnědá krabička HYLTA, balení po dvou kusech, balíčková nálepka je nová - verze B6. Rozměr přířezu 179x110 mm, RŠ, prolis pro nevidomé, uspořádání a nápisy odpovídají předchozí verzi č. 12b/2020, ale na spodní straně je doplněn další řádek s textem UFI: Y500-C092-W00Y-X6XG, na slepu datum 2021-08- 19 a číslo 8222. Nový motiv se zobrazením ptáčků, větviček a šípků na šedém podkladu, balení po dvou kusech, balíčková nálepka nová verze B7. Rozměr přířezu 179x110 mm, RŠ, prolis pro nevidomé, spodní strana bílý podklad s černými nápisy - text nápisů odpovídá verzi IKEA 14/2021. Na slepu je datum 2021-07-09 a číslo 8425.


Ukázka ZDE


8. ATC Přerov

Další zjištění je z trafiky v Brně, kde jsem koupil menší krbové zápalky FIREPLACE, které dodává ATC Přerov. Krabička v žluto červeno černé barvě má klasický motiv zápalek ATC. Rozměr přířezu 160 x 143 mm, bílý karton, 1xLŠ 8mm.


Ukázka ZDE

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu