Další letní novinky

06.09.2021

Z období letních prázdnin, zaslal pan Stanislav Kára další ukázky novinek.

LuT


1. MILKY

Milky je e-shop,který má v nabídce zboží designových značek z celého světa, zejména je zastoupen skandinávský styl. Majitelkou firmy je Tereza Kostelecká, která svůj e-shop založila v r.2016 v Sezemicích u Pardubic. V nabídce e-shopu jsou bytové doplňky, kuchyňské vybavení a potřeby a také kryty na zápalky a zápalky ve třech velikostech : 5x3,5cm (zn. Storefactory Scandinavia), 7,1x5,4x2,5cm(zn. by lassen) a 11x11x3cm(zn. be-poles).

Ukázka PDF,


2. ARTWISH
Firma Artwish působící od r.1995 začínala s výrobou dřevěných kolíčků s přáníčky. Dále vyrábí záložky ze dřeva a jiné reklamní předměty, včetně zápalek s obrázky z 1mm silné dýhy. Dýhové obrázky jsou vylepeny na obou stranách kuřáckých krabiček. Na přední straně je barevný obrázeknturisticky zajímavého místa a na rubu je kontakt na firmu a magnet průměru 15mm. Obchodním manažerem je ing.Jaroslav Nosek z Dvora Králové n.L. Firma má zastoupení i v Německu, Rakousku, Polsku, Itálii a Slovensku.

Ukázka PDF


3. Dárky ze Šumavy
Jedná se o rodinný krámek v Kašperských Horách s dárkovými předměty. Zabývají je vlastní výrobou vypalovaných dřevěných suvenýrů a reklamních produktů, včetně zápalek velikosti: kuřáckých, domácnostních a krbových(100zápalek). Vrchní strana má obrázek z dýhy, zadní strana je klíč (u krbovek) či tradiční značky.

Ukázka PDF


4. KP Plattner
Zápalky 10cm dlouhé od distriburora KP Plattner (Austria) má ve své nabídce "Kuřácký ráj" jehož provozovatelem je Actor. s.r.o. Plzeň.
Obchod je na adrese Americká 507/31, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí. Katalogizaci zápalek a výlepní listy zajišťuje ing. Palka.

Ukázka PDF


5. Sirkové hlavolamy
Jedná se o nově zjištěné krabičky sirkových hlavolamů, které dodává na trh p. J. Šperl ze Sušice. Jeho produkce byla zveřejněna na webu Filumenie 27. 3. 2019. Krabičky jsou oproti původní velikosti (kuřáckých zápalek) 48x35x13mm nyní dodávány ve velikosti 57x47x8mm.

Ukázka PDF

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu