Adresář sběratelů

15.03.2023

  Vážené sběratelky a sběratelé, chtěli bychom vás informovat o nově připravované aktivitě, která ale zase není až tak nová. Mnozí z vás si ještě pamatují, že v roce 1973 vznikl adresář sběratelů – členů ČFS a mnozí ho stále ještě mají zařazen mezi dalšími publikacemi týkající se filumenie u svých sbírek. Pravdou je, že tento adresář je dnes již prakticky neaktuální, protože od jeho vydání letos uplyne 50 let a spousta sběratelů v něm uvedených naše řady opustila nebo se našemu koníčku již nevěnují. 

   S rozvojem internetu a elektronické pošty se pro mnohé z nás zjednodušil a zrychlil způsob komunikace, ale má to své ale. Ne všichni z našich řad používají elektronickou poštu, ať už z jakýchkoliv důvodů a stále využívají pro psanou komunikaci a zasílání svých chyběnek klasické dopisy doručované Českou poštu. A právě tito sběratelé se stále častěji obracejí na VV ČFS s tím, zda můžeme poskytnout kontakt na někoho z kolegů a zda nevíme kdo sbírá to a to. Z toho pro nás vyplynulo, že by bylo více než vhodné připravit nový adresář sběratelů – členů ČFS. A to nejen s jejich kontaktními informacemi, ale i s výčtem jejich sběratelských zájmů. Připravili jsme tedy jednoduchý formulář, který naleznete jako vkládanou přílohu v dnešní vydání zpravodaje. Máte zde možnost jednoduše zaškrtnout, které ze zde popsaných témat vás zajímá, a pokud zde zrovna to své nenajdete, můžete ho detailněji popsat. Jak bude distribuován mezi naše členy? Adresář bude vydán jako samostatná tištěná publikace, kterou obdrží zdarma každý člen ČFS spolu s dalším vydáním Filumenie. Jeho elektronická pdf verze bude k dispozici v členské části webových stránek svazu. 

    Souhlas se zveřejněním dat: Důležitý je i váš souhlas se zveřejněním vašich údajů v tomto adresáři.
Pevně věřím, že všichni tento nápad s adresářem našich členů uvítáte a nebudete mít problém základně údaje o sobě poskytnout, protože bez těchto vašich dat je záměr přípravy adresáře vlastně k ničemu a nemělo by ani smysl ho vydávat... Kam vyplněný a podepsaný formulář odeslat: Vyplněný formulář tedy zašlete co nejdříve zpět na kontaktní adresy, které jsou v něm uvedené. Lze ho odeslat jak elektronicky e-mailem (stačí ofotit mobilem, nemusíte skenovat) nebo ho standardně odeslat Českou poštou. Doufám, že vás tato aktivita VV ČFS potěšila a uděláme vše proto, aby byl adresář připraven k distribuci spolu s F2/2023. Ale to záleží především na vás, na vašich odpovědích.

#adresář

Martin Frantes 

Formulář pro editaci ve formě doc naleznete zde, formulář pro tisk ve formě pdf naleznete zde.

Pro stažení na PC ve formátu WORD   

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu