Miroslav Firman

    Na trhu zápalkových nálepek se  o slovo hlásí nový vydavatel. Jde o člena ČFS, aktivního sběratele a fotografa pana Ing. Miroslava Firmana. Již v roce 2014 se rozhodl, že své vlastní snímky může uchovat i ve formě zápalkových nálepek. Nyní nabízí sběratelům barevné katalogové listy formátu A5,  nálepní listy s černobílými rámečky formátu A4, zápalkové nálepky ve velikosti DZ a krbové ZN. K dnešnímu dni je k dispozici cca 90 ks DZ a 24 krbovek. Dosud ročně vydal v průměru 10 krbovek a počínaje rokem 2015 v průměru 20 kusů DZ. Nálepky jsou na kvalitním , lesklém papíru v barevném provedení. Jejich první představení na prosincové burze v Praze přivedlo k pravidelnému odběru 11 účastíků burzy. 
    O distribuci těchto novinek od katalogového čísla 1 požádal oblastního zmocněnce pana Jaroslava Čapského. Na ukázku z jeho tvorby přinášíme obrázky nálepních listů s DZ a zatím bez nálepních listů ukázky krbovek (bílé okraje se ostřihují ). Každá nálepka pana Ing. Firmana je v obrazové ploše číslovaná.  Cenové relace dosud vydaných DZ je 1,90 Kč za kus , krbové ZN stojí 7,80 Kč za kus.
 
    Pokud máte zájem o bližší informace, případně se stát pravidelnými odběrateli těchto nových zápalkových nálepek na trhu, tak kontaktujte výhradního distributora.