Zpravodaj Filumenie

13.11.2020 19:36

    Poprvé v historii se podařilo vytisknout náš zpravodaj v plnobarevném provedení. Věřím, že naši členové toto ocení, protože obzvlášť u reprodukcí nálepek konečně může vyniknout jejich krása a detaily, o kterých se v článcích píše. Současně ale na tomto místě musíme vyseknout poklonu všem našim předchůdcům, kteří zpravodaj vytvářeli v časech, kdy reprodukční technika nebyla ještě na tak vysoké úrovni. Přesto byla, a stále je, jeho obsahová kvalita vysoká a věřím, že našim členům nadále přináší každé další číslo spoustu nových informací a zajímavostí.
   Ačkoliv to u sběratelských zpravodajů není obvyklé, umožňujeme případným zájemcům si koupit těch několik čísel, které necháváme vytisknout vždy jako rezervu (vždy jen do vyprodání zásob). Pro zpravodaje vydané před rokem 2020 je cena 10,- Kč/ks. Pro zpravodaj Filumenie číslo 1 a 2 z roku 2020 je cena 25,- Kč/ks a pro celobarevná čísla 3 a 4 z roku 2020 pak 50 Kč/ks. Cenu zpravodaje  pro rok 2021 stanovil VV, i s ohledem na navýšení členského poplatku, ve výši 80 Kč/ks. Zájemci o koupi mohou kontaktovat pana Dr. Jaroslava Čapského (Jaroslav.Capsky@cmail.cz).
   Nadále chceme zvyšovat rozmanitost a kvalitu poskytovaných informací, takže pokud máte k obsahu časopisu jakékoliv náměty, připomínky, články které byste rádi zveřejnili nebo nějaké zajímavé poznatky, určitě je kdykoliv pošlete buď na svazovou adresu ceskafilumenie@email.cz nebo na adresu redakce filumenie.redakce@seznam.cz

Milan Tomášek