Vydání VersaCo v roce 2021

12.08.2021 20:14

    „Pro tento rok nepřicházíme s žádnou novou sérií, protože nás pandemie poněkud zbrzdila. Nicméně nespíme a vytvořili jsme dvoje nové zápalky, které však nejsou určeny apriori pro prodej.
    Vánoční zápalky velké - jedná se o velký formát krabičky, ve které budou mimo zápalek z krabiček ZED45 vloženy ještě háčky, Františky, prskavky a svíčky.
Tyto zápalky slouží jako prezent našim zaměstnancům a dodavatelům. Vyrobeno bude něco přes 600ks a v prodejnách bychom je byli schopni prodat nevím přesně (ceny prudce rostou) ale určitě do 100Kč / 1ks.  Krabička bude opatřena etiketou.

    Zápalky tři svíčky – ty budou sloužit jako jeden z dárků, které přidáváme do echopových objednávek s hodnotou nad 500Kč. Není to ale tak, že každá objednávka dostane zápalky, těch dárků dáváme více. Bude se jednat o dvě etikety na bílé krabičce DZ60. Náklad cca 1 000 ks a i tady můžeme některé kusy prodat sběratelům přes naše prodejny, ale až po předchozí domluvě, jejich cena bude určitě pod 20Kč.
Jiří Kajzner  VersaCo

 

    Výkonný výbor ČFS předběžně dojednal, že pro zájemce, kteří se na adrese svazu ceskafilumenie@email.cz  přihlásí k závaznému odběru nabízeného materiálu, bude zajištěn odprodej pouze v prodejně McPen na Hlavním nádraží v Praze dne 27. 11. 2021 (den setkání v Menze Opletalově ulici) podle seznamu zájemců. V případě, že zájemce nebude do Prahy moci přijet, může vyzvednout jeho objednávku jiný sběratel.
Zároveň koncem listopadu bude možnost zakoupení obnoveného vydání ZED 45 Vánoční zápalky, ale s prohozeným logem a EAN kódem.

Jindřich Jelínek

          

            

Pro zvětšené klikněte na orázek.

LuT

Přehled plánovaných vydání v PDF