Sběratelské nálepky ČFS po roce 2018?

13.02.2018 09:52

Vážení členové svazu, sběratelé, čtenáři Filumenie,

jak jsme již dříve psali, hledáme někoho, kdo by nám pomohl při přípravě vydávání sběratelských nálepek, které ještě v tomto roce bude naposledy připravovat pan Josef Lux. Ten připravoval sběratelské série skoro 10 let a jak sám říkal, chce si odpočinout a rád přenechá tuto aktivitu někomu z mladších kolegů. Ještě jednou mu tak chceme na tomto místě za jeho práci poděkovat.
Práce na přípravě sběratelských nálepek zahrnuje především výběr zajímavých témat a přípravu podkladů pro 4-5 vydání za rok, zajištění grafické úpravy včetně kvalitních skenů originálních nálepek a v neposlední řadě zajištění tisku, přípravu distribuce nálepek na svazové zmocněnce. S tím vším mu samozřejmě budou pomáhat i ostatní členové výboru nebo další sběratelé.
Novému spolupracovníkovi můžeme slíbit alespoň malou finanční odměnu, ale hlavně je to o radosti z práce s nálepkami…

Potěšilo nás, že na první výzvu už zareagoval jeden sběratel, ale protože bychom rádi vytvořili funkční „pracovní tým“, chtěli bychom touto cestou znovu vyzvat případné zájemce, aby se ozvali buď na svazový email: ceskafilumenie@email.cz, nebo se telefonicky spojili s předsedou svazu Martinem Frantesem.

Děkujeme předem za ochotu a pomoc

VV ČFS