Premiéra v Pardubicích

26.09.2017 10:56

Podzimní premiéra setkání sběratelů nálepek,  přířezů a krabiček v Pardubicích se vydařila. O tom svědčí účast  téměř  100 sběratelů z celé republiky. Záměr VV ČFS, nahradit podzimní setkání v Sušici  a založit novou tradici setkání v Pardubicích, se ukázal jako reálný.
Sály pro setkání byly přístupné od 7:30 hodin a  poslední návštěvníci opouštěli restauraci ve 12:30 hodin.
Návštěvníci  uvítali vstup bez poplatků a zdarma bylo i dostatek míst u stolů. Většina sběratelů se soustředila v hlavním sále a pro příští setkání  bude k dispozici také celá restaurace i s prostorem pivnice včetně dvou přilehlých salonků.
Hladovým a žíznivým sběratelům nabídla restaurace párky, pivo, preclíky, nealkoholické nápoje a kávu. Pro prvních 50 příchozích připravil člen Revizní skupiny ČFS pan Pavel Špaček domácí, jablečný štrúdl.
Otevřena byla i prodejna pivovaru se všemi druhy pardubického piva, kdo měl zájem, mohl na vrátnici pivovaru získat celý soubor pivních etiket.
Počet parkovacích míst pro osobní automobily  se ukázal jako dostatečný, parkování bylo také zdarma a to přímo v prostoru před restaurací. Cesta pěšky od hlavního nádraží ČD i autobusového nádraží nepřesáhla 5 minut.
Vzhledem k všeobecné spokojenosti, rozhodl výkonný výbor o příštím setkání sběratelů
v Pardubicích na 15. září 2018.
Jaroslav Čapský

Několik snímků najdete zde.