Nový web ČFS

27.06.2021 10:56

    První internetové stránky pro sběratele, svaz zprovoznil již roku 2004. Správcem byl pan Martin Dohnal. V roce 2015 byla zveřejněna nová verze webu, z které mohli sběratelé čerpat informace a další materiál. Tento moderní zdroj informací se pro mnohé stal pravidelným cílem při vyhledávání na internetu. Webové stránky registrují za toto období více jak 90 000 jedinečných návštěv, opakované zobrazení stránek ani nepočítám. Věřím, že každý, kdo stránky navštívil, zde našel něco zajímavého, něco, co mu udělalo radost, případně pomohlo při tvorbě vlastní sbírky.
    Právě proto, aby se na náš web daly přidávat ještě další a další informace, bylo nutné přikročit k zásadnímu kroku, k jeho přestavbě. V přípravě jsou tak nové internetové stránky s novým, moderním, designem, s aktualizovanou strukturou i obsahem, které zjednoduší vyhledávání informací a umožní další rozvoj webu.
    Nové stránky budou pro sběratele přístupné v druhé polovině tohoto roku. Adresa zůstává samozřejmě stejná, takže i nadále najdete vše podstatné na www.filumenie.com

Slovo předsedy F2/2021

Luděk Trejbal, správce oficiálních internetových stránek ČFS

 

Ukázky vzhledu nových stránek ČFS,  verze není definitivní a může se ještě změnit.

Pro zvětšení klikněte na obrázek.