AKTUALITY


Aktuální informace z první ruky

AKTUÁLNÍ DOKUMENTY A SOUBORY


         NEJNOVĚJŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY O FILUMENII

Pan Sochor nám zaslal informaci o nových zápalkách, které se dají koupit v pokladně Květné zahrady v Kroměříži. Zápalky jsou vydané Národním památkovým ústavem a cena je poměrně lidová - 20 Kč za 1 ks. Podle olomouckého pracoviště NPU je pouze tato jedna varianta. Pro větší zobrazení klikněte zde.

Všechno jednou končí a něco začíná. Bohužel, naše první zpráva na novém webu není ta, z které bychom měli radost. Smutnou skutečnost, která se dostala na stránky novin nám zaslal Pavel Filipi a uveřejňujeme ji v původní verzi.

Pan Nosek od firmy Artwish poslal soupis motivů, které vydal. Sestavuji tedy registr případných zájemců o tyto krabičky.
Standa Kára
Stanislav.Kara@seznam.cz


         ARCHIV VŠECH ČLÁNKŮ

Vážené sběratelky a sběratelé. Konečně se nám trochu uvolnilo Covidové sevření a zase jsem mohl navštívit mé kamarády z Německa na burze v Drážďanech. Ona to ani tak není burza jako příjemné setkání stejně postižených sběratelů. Většinou se jedná o výměnný obchod ale i tak se dají sehnat věci do naších sbírek. Toto setkání na tomto místě v...

Povedlo se domluvit podzimní setkání sběratelů v Sušici. Setkání by se mělo uskutečnit v pátek 1. 10. 2021 od 12hod do 23hod a v sobotu 2. 10. 2021 od 9hod (možná dříve) do 12hod v salonku Pivovaru U Švelchů v Sušici.
Informace o ubytování, rezervacích apod. poskytne pan Stanislav Kára na emailu stanislav.kara@seznam.cz.

Pro všechny příznivce filumenie přinášíme na webových stránkách ČFS další porci zápalek a podpalovčů, o kterých nás informovali ze SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. nebo o kterých jsme se dozvěděli od dodavatelů, případně od některých sběratelů.

V souladu se zákonem o registrovaných spolcích a s v souladu se stanovami ČFS se po setkání sběratelů v Pardubicích dne 11. 9. 2021 v 9-12 hod uskuteční řádná členská schůze ČFS. Cílem je seznámit delegáty se zprávou o hospodaření a aktuálním stavu ČFS v r. 2021 a výhled do dalšího období.

"Pro tento rok nepřicházíme s žádnou novou sérií, protože nás pandemie poněkud zbrzdila. Nicméně nespíme a vytvořili jsme dvoje nové zápalky, které však nejsou určeny apriori pro prodej.


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu